מילוי קמטים עם חוטים

תמיד רצית עור צעיר ונקי? אין סיבה שלא :)

ללא כאבים

לייזר הכי מתקדם בתחום Fotona-אסתטיקה

ללא תקופת החלמה

לייעוץ ראשוני

מאז ומתמיד שאף האדם לעצור את הזמן על מנת להאט את קצב ההזדקנות, חיפש שיטות חדשות להישאר צעיר לנצח ובינתיים עשה מאמץ להעלים את סימני הגיל כשהבולט ביניהם הוא הקמטים. כיום, טיפול חדש עוזר לנשים ולגברים כאחד להתמודד עם הקמטים באופן חדש: מילוי קמטים עם חוטים, שיטה המיועדת לטיפול בעור רפוי, למצק ולמתוח אותו על מנת להשיג מראה רענן וצעיר.

השיטה מבוססת על טיפול באמצעות חוטים המוזרקים לעור ובונים מעין תשתית שעליה הוא מתמצק. לאחר מכן החוטים מתמוססים בעור ומעודדים את רקמות הגוף לייצר קולגן חדש על בסיס התשתית התומכת בעור. בנוסף להעלמת סימני הזמן והחלקת הקמטים, טיפול זה מתאים גם לתיקוני פעמים מידיים בעור.

למי מתאים מילוי קמטים עם חוטים?

הטיפול מתאים לכל גבר ואישה המרגישים שעורם רפוי, חסר חיוניות, מלא קמטים, שאיזור הלחיים או הסנטר שלהם נפול או שרקמות הצוואר והרקות שלהם במצב רפוי. מאידך, הוא לא מתאים למי שסובלים ממחלות עור, אקנה דלקתי בפנים או בצוואר, נשים בהריון או מי שיש חומרי מילוי בעורו. מטופלים שמטופלים בנוגדי קרישה צריכים להתייעץ ברופא המטפל בהם על מנת לוודא שהם מתאימים לטיפול.

למאמר בנושא צוואר רפוי – באילו שיטות אפשר לטפל ולמי מתאימה כל שיטה? לחצו כאן >>>

איך עובד הטיפול?

הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית בה המטפל מחדיר אל מתחת לעור חוט מיוחד מחומר בשם פולידיאוקסנון. חומר זה מוכר לרבים ככזה שנעשה בו שימוש בניתוחים למטרת תפירה של האיזור המנותח, בזכות יתרונותיו כחומר ששומר על אלסטיות העור ומתפרק מאליו ללא תופעות לוואי.

חומר זה משמש כעת לטיפול מילוי קמטים כאשר הוא מוחדר כאמור באמצעות מחט מיוחדת. בכל איזור מוכנסים בבת אחת מספר חוטים, כאשר בסך הכל מוחדרים מתחת לעור בין 20 ל-40 חוטים בטיפול אחד. לעיתים יש צורך לבצע טיפול נוסף על מנת לחזק את השפעות הטיפול הראשון, ובמקרה כזה לאחר כחודש מתבצע טיפול שני במסגרתו מוחדרים מתחת לעור בין 10 ל-20 חוטים לפי הצורך.

לאחר סיום התהליך על ידי המטפל, החוטים נשארים מתחת לעור ומתפרקים בתהליך ביולוגי איטי טבעי שאורך בין 3 ל-8 חודשים. תוצאות הטיפול מידיות, המטופל/ת זוכה ליהנות מעור חלק, רענן, חיוני ובריא לאורך זמן. על המטופל להימנע מפעילויות ספורט למספר ימים, להימנע מטיפולים מסוגים אחרים באיזור הפנים (שיזוף, טיפולים קוסמטיים, עיסוי) ועוד. במקרה של הופעת תופעות לוואי קלות, כגון נפיחויות, אודם או רגישויות, כדאי לזכור שאלה תופעות טבעיות והן אמורות לחלוף בתוך מספר ימים.

לקוחות ממליצים

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב