הצערת עור הפנים

טיפולים מתקדמים להצערת עור הפנים

ללא כאבים

לייזר הכי מתקדם בתחום Fotona-אסתטיקה

ללא תקופת החלמה

לייעוץ ראשוני

כחלק טבעי מהיותנו בני אדם, העור שלנו מתבגר ומזדקן ככל שחולפות השנים וגופנו מציג לעיני כל את סימני הגיל שלנו. אם לא די בהזדקנות הטבעית של גופנו, הרי שגם האיזור שטוף השמש בו אנו חיים תורם באופן משמעותי להזדקנות העור. די במבט חטוף בפניו של אדם כדי לשער את גילו, ובמיוחד כאשר עורו חסר גמישות וברק, עם קמטי הבעה שמקנים לו מראה עייף.
מצד שני, כיום אנו עדים להתפתחותן של יותר ויותר שיטות ששמו להן למטרה להילחם בתופעה של הזדקנות העור, לפחות למראית עין. הצעת עור הפנים בלייזר או בשיטות אחרות יכולה ליצור רושם של החזרת הגלגל לאחור ולהעניק למטופל/ת עור רענן, מתוח ובריא. עור צעיר ממש.

הצערת עור הפנים כוללת בין היתר העלמת קמטים עדינים בפנים על ידי שיטות שונות של פיסול פנים, החלקת ומתיחת העפעפיים, הסרת כתמי שמש וכתמי עישון תוך הבאת פני העור למראה אחיד, שיפור מראה צלקות, ושיפור כללי של גוון העור.

להישאר צעיר (כמעט) לנצח
הצערת עור הפנים באמצעות מכשיר לייזר בשם פוטונה עובדת באופן פשוט מאוד: קרן לייזר ממוקדת מכוונת לאיזור בו העור פגום מסיבה כלשהי: עתיר קמטים, צלקות אקנה וכדומה. קרן הלייזר הזו, שהיא למעשה קרן אור חזקה בעלת עוצמה רבה (אשר אינה פוצעת את העור), מסייעת להחלקת הקמטים, העלמת כתמי שמש, טשטוש צלקות, חיתוך רקמות, אטימת כלי דם וכיו”ב.

היתרון המשמעותי ביותר של הטיפול בלייזר היו העובדה שהטיפול לא כרוך בניתוח או בדימום. הדבר מושג בזכות רמת הדיוק הגבוהה של מכשור הלייזר, אשר מאפשר בקרה מדויקת על עומק חדירת הלייזר לעור. כך גם מתאפשר להעניק ביטחון מירבי באופן מיוחד כאשר עולה הצורך לבצע טיפול באיזורים רגישים ועדינים, ומכאן גם נובעת העובדה שזמן ההחלמה הוא למעשה אפסי וכמעט ללא תופעות לוואי.

הטיפול מתאים הן לנשים והן לגברים, כאשר לאחר טיפול הצערת עור הפנים באמצעות לייזר פוטונה העור בדרך כלל יקבל צבע אדמדם למשך כמה ימים, במהלכן על המטופל למרוח משחה ולחבוש תחבושת על פי הוראות המטפל. חשוב מאוד להגן על האיזור המטופל מפני השמש, ובמהלך השבועיים הראשונים לא ניתן להשתמש באיפור.

ראוי להדגיש כי הצערת עור הפנים איננה תחליף לניתוחים אחרים כגון מתיחת פנים כירורגית, משום שהלייזר מבצע מעין מתיחת עור קלה בלבד. בהחלט ניתן לערוך טיפול הצערת עור פנים יחד עם טיפולים אסתטיים נוספים, כגון שאיבת שומן או ניתוח עפעפיים.

לקוחות ממליצים

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב