מתיחת צוואר

מתיחת צוואר בלייזר בטכנולוגיה מתקדמת Fotona

ללא כאבים

לייזר הכי מתקדם בתחום Fotona-אסתטיקה

ללא תקופת החלמה

לייעוץ ראשוני

ככל שהזמן חולף והגוף שלנו מזדקן, כך הוא עובר שינויים שמעידים על גילו. אחד מן האיזורים המושפעים ביותר מן התהליכים הללו הוא הצוואר, אשר כתוצאה מהזדקנות העור, מחשיפה ארוכת שנים לשמש, מאובדן משקל או מאובדן קולגן, הופך ליותר ויותר רפוי.

יחד עם הרפיון מגיעים גם קמטים, קפלים בעור ושומנים תת-עוריים אשר גורמים לצוואר להיות אחד המקומות הראשונים בגוף שבהם ניכר כי אנחנו כבר לא צעירים כשהיינו בעבר, וזאת גם אם הפנים חלקים מקמטים ויתר חלקי הגוף נראים מצוין. למעשה, פעמים רבות הצוואר מקדים להזדקן ויכול לשוות לנו מראה זקן יותר מכפי גילנו. כך למשל מי שאיבד משקל במהירות עשוי לסבול מעור עודף באיזור הצוואר ולהיראות מבוגר מגילו האמיתי.
הבעיה עם הצוואר הרפוי היא שהוא נראה לעין באופן מיידי, קשה להסתיר אותו וכמעט שלא ניתן לתקן אותו באמצעות פעילות ספורטיבית או תרופות.

הפתרון: מתיחת צוואר. מדובר בשיטת טיפול שאינה רפואית ולמעשה בדרך כלל אין לה היבטים בריאותיים אלא אסתטיים בלבד, והיא מאפשרת לכל אדם לעצב את מראה פניו באופן ייחודי שאינו צורך דיאטה או פעילות ספורטיבית. לפיכך טיפול מתיחת צוואר מתאים לנשים ולגברים מעל גיל 40-45, וגם מומלץ עבור מי שאיבדו ממשקלם במהירות ומתמודדים עם בעיית עור עודף.

אם בעבר השיטה היחידה לבצע מתיחת צוואר הייתה ניתוחית, הרי שכיום ניתן לבצע מתיחת צוואר באמצעות לייזר פוטונה, שיטת טיפול מתקדמת שהגיעה לאחרונה לישראל, אשר איננה פולשנית, אינה כרוכה בכאב, ותוצאותיה מיידיות וניכרות לאורך זמן רב.

איך מתבצע התהליך
במסגרת טיפול מתיחת צוואר בלייזר מכוון לייזר עוצמתי באופן מדויק הישר אל האיזורים הבעייתיים בצוואר, כשהוא ממיס רקמות שומן בלבד ואינו משפיע כלל וכלל על יתר התאים המקיפים את המקום. לאחר מכן, השומן המומס מפורק ומנוקז מן הגוף ללא התערבות נוספת אלא בדרך טבעית לחלוטין, והגוף מתחיל לייצר קולגן האחראי על אלסטיות העור ועל המראה הצעיר והרענן שלו.

טיפול מתיחת צוואר בלייזר פוטונה הוא כל כך קל ופשוט עד שאינו צורך הרדמה כללית אלא מקומית בלבד. הוא גם לא כולל כאבים, לא במשך התהליך עצמו ולא לאחריו. יתרה מזאת, בדרך כלל אין צורך בתקופת החלמה או התאוששות והמטופל/ת יכול/ה לשוב באופן מיידי אל שגרת החיים; התוצאות ניכרות באופן מיידי כבר בסיום הטיפול והן אף משתפרות עוד יותר במהלך השבועות שלאחר מכן.

לקוחות ממליצים

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב