מתיחת פנים

מתיחת פנים בלייזר בטכנולוגיה מתקדמת Fotona

ללא כאבים

לייזר הכי מתקדם בתחום Fotona-אסתטיקה

ללא תקופת החלמה

לפגישת ייעוץ

טיפולי מתיחת פנים בלייזר הם מן הפופולריים ביותר בין הטיפולים האסתטיים, אולם למעשה השם מטעה במקצת: הטיפול לא באמת מותח את הפנים, אלא פשוט מסיר שכבות עור שהתקמטו או ניזוקו בתהליך מדויק שמבוצע על ידי לייזר מסוג פוטונה. בסופו של התהליך מתקבל מראה המדמה עור מתוח בשל היעלמותם של קמטוטים וקוים שונים בעור – ועל כן, למרות שלמעשה מדובר בהידוק העור באמצעות לייזר, הטיפול מכונה מתיחת פנים בלייזר.

מי יכול/ה לעבור את התהליך?
ראוי לציין כי בניגוד לעבר כבר לא מדובר רק בנשים אלא גם במספר הולך וגובר של גברים. לפיכך, מתיחת פנים מתאימה לכל מי שמעוניינ/ת במראה צעיר ורענן יותר, ללא קמטים, ומאידך לא מעוניינ/ת בתהליך כירורגי אשר מטבע הדברים כרוך בתקופה ארוכה יותר של התאוששות.

באופן כללי, אם כך, כל מי שמתבוננ/ת במראה ומבחינ/ה בקמטים סביב הפה, בצידי העיניים או בלחיים, במרקם עור בעייתי הכולל פיגמנטציה או צלקות – מוזמנ/ת לעבור תהליך מתיחת פנים בלייזר על מנת ליהנות ממראה בריא, רענן וקורן יותר.
התהליך פחות מתאים במקרים של קמטים עמוקים במיוחד או במקרים בהם חלה צניחה משמעותית של הרקמות. במקרים כאלה, המטפל בדרך כלל יפנה את המטופל/ת לניתוח כירורגי של מתיחת פנים או לטיפול מתיחת פנים באמצעות חוטים.
איך זה עובד?

מתיחת פנים באיזורים קטנים יחסית מתבצעת בהרדמה מקומית ובטשטוש, אמצעות שדי בהם כדי למנוע תחושת כאב אפילו בטיפול הזעיר ביותר. עבור איזורים גדולים יותר, כגון בכלל הפנים, בדרך כלל יש צורך לבצע הרדמה כללית.
לאחר ההרדמה מתחיל להתבצע תהליך עדין ומדויק בו שכבות עור חיצוניות, שהתקמטו או סבלו מפגעי הזמן לאורך השנים, מקולפות ומותירות תחתן תאי עור תקינים חדשים היוצרים שכבת עור מתוחה ובריאה. הדיוק של הלייזר רב כל כך, עד שהמטפל יכול להתמקד בקמטים ספציפיים תוך הסרת שכבות העור הניזוקות בלבד.

יתרונות מתיחת הפנים בלייזר
חשוב לזכור כי אף טיפול אסתטי לא יכול לעצור את התהליך הטבעי של ההזדקנות. עם זאת, הטיפול יכול להעניק לכל אדם מראה פנים רענן וצעיר יותר עם עור חלק, בריא וחיוני, תוך שהוא חוסך את הצורך בביצוע הליכים כירורגיים, פולשניים וכואבים. בניגוד לתהליכים כאלה ואחרים, טיפול מתיחת פנים בלייזר הוא אחד הבטוחים ביותר ומספר הסיכונים או הסיבוכים האפשריים בו קטן ביותר. כמו כן משך ההתאוששות מהיר ביותר בהשוואה לטיפולים אחרים.

לקוחות ממליצים

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב