הסרת קעקועים

הסרת קעקועים באמצעות לייזר

ללא כאבים

לייזר הכי מתקדם בתחום Fotona-אסתטיקה

ללא תקופת החלמה

לייעוץ ראשוני

החיים של כולנו רצופים בשינויים ופיתולים אשר לוקחים אותנו למקומות חדשים וגורמים לנו להסתכל באור שונה על החלטות שקיבלנו בעבר. זה נכון לגבי החלטות מקצועיות שמובילות לשינויי קריירה באמצע החיים, או להזדמנויות שנקרות בפנינו ועשויות לשנות את כל חיינו אילו רק נשכיל לנצל אותן, ובפרט היום זה נכון גם לגבי הדרך שבה אנו בוחרים לקשט את הגוף שלנו.
פעם הזהירו את כל מי שחשק בקעקוע שמדובר בהחלטה שמבצעים לכל החיים. שגם אם הציור הזה נראה מקסים עכשיו, “בעוד כמה שנים יימאס לך ממנו”; על אחת כמה וכמה מי שחפץ לקעקע את השם של בן או בת הזוג על גופו, שהרי “מי יודע אם עדיין תהיו יחד בעוד כמה עשרות שנים”.
האמת היא שהייתה תקופה בה כל האזהרות האלה היו נכונות, ומי שמאס בקעקוע קיים נאלץ או להמשיך לחיות איתו או לכסות אותו בקעקוע אחר, גדול יותר – אלא שכיום הטכנולוגיה השתנתה, התפתחה והיא אף מוצעת במחיר נוח, נגיש ושווה לכל כיס: הסרת קעקועים באמצעות לייזר.

להיפרד מהקעקוע
עד לפני זמן לא רב, הסרת קעקועים הצריכה טיפול בשיטות רפואיות פולשניות או מאוד לא נעימות, אשר הצריכו את המקועקע לסבול מכאבים ו/או מצלקות מכוערות אשר המשיכו להזכיר לו את הקעקוע שהיה שם קודם, כמו הד מציק שמעמת שוב ושוב את זיכרון ההחלטה מן העבר עם השינוי שהחיים הביאו עם הזמן.

ההחלטה על הסרת הקעקוע יכולה לנבוע מסיבות שונות: יש מי שמבקשים למחוק זכר של אדם או תקופה בחיים, יש שמבקשים לפתוח דף חדש (חוזרים בתשובה, לדוגמה, נוהגים לעיתים להסיר קעקועים בגלל סיבות הלכתיות), ויש מי שפשוט מואסים בקעקוע שלהם. תהיה הסיבה אשר תהיה, קעקועים שפעם נראו כמו רעיון מצוין מתחילים לגרום סלידה, מיאוס ואי נוחות.

השיטות הישנות להסרת קעקועים הרתיעו רבים, בין אם בגלל הכאב שהיה כרוך בתהליכים הרפואיים ובין אם העדיפו שלא להחליף את הקעקוע בצלקת לא אסתטית. אולם היום, כאמור, מדובר בתהליך פשוט למדי.

איך עובדת הסרת קעקועים בלייזר?
ראשית יש להבין כי תהליך הקעקוע מתבסס על החדרת צבע אל שכבת עור פנימית. הגוף של המקועקע אמנם מזהה את הפיגמנט הצבעוני באיזור הקעקוע כחיצוני וזר לגוף, אולם אינו מסוגל להתמודד עימו ולכן הצבע לא מסולק אלא נותר מתחת לשכבה החיצונית של העור.
הלייזר שבו נעשה שימוש בתהליך הסרת הקעקועים מעביר אנרגיה גבוהה בזמן קצר, ולאחר התאמה של אורך הגל אל צבע הקעקוע ניתן להחדיר קרן לייזר בדרך שכבת העור החיצונית ולהגיע ישירות אל שכבת הצבע. אז, האנרגיה הגבוהה האצורה בקרן הלייזר מפוררת את הפיגמנט ומאפשרת לגוף לסלק אותו באופן טבעי.
רוב הקעקועים ניתנים להסרה באמצעות לייזר, וההבדל בין קעקוע לקעקוע נעוץ באורכו של התהליך. קעקועים פשוטים יחסית יכולים להיעלם לחלוטין, ללא סימן או צלקת, לאחר כארבעה עד שבעה טיפולים; קעקועים גדולים ומורכבים יותר, למשל כאלה שכוללים מספר צבעים, עשויים לדרוש גם עשרה טיפולי הסרה ואף למעלה מכך.

לסיכום
תהליך הסרת קעקועים באמצעות לייזר הינו תהליך כמעט נטול כאב (במקרים בהם מורגשת תחושה קלה של צריכה ניתן למרוח באותו מקום משחת אלחוש), שבמסגרתו קרן הלייזר אינה פוגעת בשכבה החיצונית של העור, כך שאין שום סיבה לסבול מכאב או צלקת באיזור הקעקוע. מי שלא יידע שהיה שם קעקוע, לא יוכל לנחש זאת. אם יש על גופכם קעקוע שברצונכם להיפרד ממנו לשלום, זוהי השיטה הטובה ביותר לעשות זאת.

לקוחות ממליצים

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב