עיבוי שפתיים

מעוניינת להשיג שפתיים חושניות יותר? אין סיבה שלא :)

ללא כאבים

לייזר הכי מתקדם בתחום Fotona-אסתטיקה

ללא תקופת החלמה

לייעוץ ראשוני

טיפול עיבוי שפתיים נפוץ מאוד בקרב גברים ונשים המרגישים כי השפתיים שלהם צרות ודקות וחולמים להפוך אותן למלאות, בשרניות ועסיסיות. מדובר באחד מן הטיפולים האסתטיים הפשוטים ביותר לביצוע, ובמסגרתו מזריקים לשפתיים חומר מילוי שמגדיל את נפחן ומעניק להם מראה עבה יותר.

סוגי חומרי מילוי

קיימים מספר חומרי מילוי בהם נעשה שימוש במסגרת טיפול עיבוי שפתיים, והם נחלקים לשני סוגים. הסוג האחד הוא חומרי מילוי זמניים, כלומר כאלה שבמהלך הזמן נספגים אל הגוף ומתפרקים אט אט. במילים אחרות, מדובר בחומרי מילוי שההשפעה שלהם חולפת לאחר מספר חודשים, בדרך כלל עד שנה לאחר הטיפול. בין חומרי המילוי הללו ניתן למנות חומצה היאלורונית או קולגן, כלומר חומרים טבעיים שקיים סיכוי קלוש מאוד שהגוף ידחה אותן.

הסוג השני הוא חומרי מילוי קבועים, דהיינו כאלה שאינם נספגים בגוף וכתוצאה מכך ההשפעה שלהם אינה חולפת עם הזמן אלא נשארת לצמיתות. עם זאת, חשוב לציין שמדובר בחומרים זרים לגוף ועל כן קיים סיכון שהגוף ירצה לדחות אותם או שיעוררו את מערכת החיסון. בין חומרי המילוי הללו ניתן למנות את הסיליקון הרפואי הידוע אשר נחשב בטוח למדי.

מה צריך לעשות?

טיפול עיבוי שפתיים אמנם נחשב פשוט למדי, אולם עדיין יש לוודא שהמבצע אותו הוא אדם שהוסמך לביצוע התהליך על ידי משרד הבריאות באופן רשמי, וככל שהוא מנוסה יותר כן ייטב. כבכל טיפול אסתטי אחר, יש לקיים לפחות פגישת ייעוץ אחת טרם ביצוע התהליך על מנת להכיר את התהליך עצמו, תופעות הלוואי הפוטנציאליות, היתרונות, החסרונות וכן הלאה. כמו כן יש לדווח למטפל אודות ההיסטוריה הרפואית של המטופל/ת, לרבות הליכים רפואיים או אסתטיים מן העבר.

כמו כן יש לתכנן מראש מהו הנפח המבוקש של השפתיים ובאיזו שיטת מילוי יש לבחור. לשם כך נהוג להתחשב בגורמים כגון התאמת צורת השפתיים העתידיות למבנה הפנים באופן פרופורציונלי, התאמה למצב העור ומבנה השיניים וכדומה. לאחר התהליך יתכנו תופעות לוואי וביניהן נפיחויות, זיהומים, דלקות, בליטות בשפתיים או תגובות אלרגיות. חשוב לזכור שמדובר בתופעות טבעיות שבדרך כלל חולפות מעצמן, אולם כמובן שבעת הצורך יש לפנות לרופא. על מנת למנוע תופעות לוואי או להקטין את חומרתן ככל האפשר, מומלץ להתנהל לאחר התהליך על פי הנחיות המטפל. כך למשל בדרך כלל מומלץ להימנע מחשיפה לשמש ולעיתים קרובות מומלץ לקחת אנטיביוטיקה על מנת למנוע התפתחות של זיהומים באיזור המטופל.

לקוחות ממליצות על שירותי עיבוי/מילוי שפתיים

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב