טיפול בהעלמת נימים

כבר היום את יכולה להיפטר ממראה נימים וורידים בולטים

ללא כאבים

לייזר הכי מתקדם בתחום Fotona-אסתטיקה

ללא תקופת החלמה

לייעוץ ראשוני

ישראלים רבים סובלים מתופעה של נימים וורידים בולטים ברגליים, כאשר הורידים בולטים מתחת לעור ונראים כמו נחשים בצבע כחול. התפיסה בקרב רוב האוכלוסיה היא שמדובר בבעיה אסתטית, אולם למעשה מדובר גם בבעיה רפואית. זאת משום שהוורידים הללו יכולים לגרום לבצקות, לכאבים, לדימומים ולדלקות.

מדוע זה קורה?
ורידי הרגליים מתחילים לבלוט הן בצבעם והן באופן פיזי כאשר מתרחשת פגיעה במסתמים שבתוכם. מסתמים אלה, כמו בכל יתר הורידים בגוף, תפקידם לוודא כי הדם זורם לכיוון הלב ולא להיפך. אלא שכאשר יש בעיה בתפקודם, הדם לא מצליח לזרום במלואו לכיוון הלב אלא גולש בחזרה לעבר הרגליים בגלל כוח הכבידה. כך הוא מצטבר בתוך הורידים, גורם להם להתנפח ולבלוט, ומוביל לתופעה המכונה “ורידים ברגליים”, “דליות”, “נימים”, או כפי שהיא מוכרת בעולם הרפואה, “אי ספיקה ורידית”.

היקף התופעה נע בין 30 אחוזים ל-50 אחוזים מן הנשים ובין 10 אחוזים ל-25 מן הגברים אשר סובלים מן התופעה לאורך חייהם. הסיבות בעטיין מתרחשת התופעה יכולות להיות גנטיות (בעיקר בקרב נשים), הריונות, תרופות המכילות את הורמון המין הנשי אסטרוגן, עמידה לאורך זמן ופציעות ברגליים.

איך מתבצע טיפול להעלמת ורידים ברגליים?

עד לפני שנים אחדות, הטיפול הפופולרי ביותר בקרב נשים וגברים להעלמת ורידים ברגליים היה סקלרותרפיה, במסגרתו הוזרק לאיזור הפגוע חומר מיוחד אשר גרם לוורידים המורחבים להתכווץ. כיום, בזכות טכנולוגיה חדשנית וציוד מתקדם, ניתן לבצע טיפול העלמת ורידים ברגליים באמצעות לייזר פוטונה.

שיטת הפוטונה נהנית מאחוזי הצלחה גבוהים של כמעט 100% מן המקרים, והיא אינה כוללת צורך בהזרקות או ניתוחים. השיטה אידיאלית לטיפול בוורידים בעובי של עד 3 מילימטרים, וניתן ליישם אותה בכל איזורי הגוף, החל מן הרגליים (שם התופעה היא הנפוצה ביותר), המשך בידיים ועד הפנים.

במסגרת הטיפול מכוונת קרן לייזר מדויקת אל האיזור הפגוע ומחממת אותו בעדינות. החימום העדין גורם לכלי הדם הקטנטנים להתכווץ ובכך פשוט מעלים את הוורידים אל תוך הגוף, כאשר העור נותר חלק ואסתטי. לאחר מספר שבועות יש להגיע לביקורת על מנת לבחון את הצורך בטיפול נוסף, אולם לעיתים ניתן להסתפק גם בטיפול אחד בלבד.

כדאי לדעת
חשוב לציין כי טיפול להעלמת ורידים ברגליים הוא למעשה טיפול בסימפטומים ולא בגורם עצמו. כלומר, אם למשל הורידים ברגליים הופיעו אצל אישה שעומדת במשך שעות ארוכות ביום וממשיכה לעשות כן גם לאחר הטיפול, אזי התופעה עשויה לחזור על עצמה. אם כי, במקרים כאלה, אין מניעה לחזור גם על הטיפול מספר פעמים על מנת לשמר את תוצאותיו לאורך זמן.
למעשה, על מנת להתמודד באופן יעיד עם ורידים ברגליים מומלץ להוסיף לטיפול הלייזר גם טיפולים משלימים כגון פעילות גופנית, תזונה נכונה, ירידה במשקל, הקפדה על תנועה מתמשכת ועוד.

לקוחות ממליצים

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב