בריחת שתן במאמץ

סובלת מבריחת שתן במאמץ? יש פתרון

ללא כאבים

לייזר הכי מתקדם בתחום Fotona-אסתטיקה

ללא תקופת החלמה

לייעוץ ראשוני

כשליש מן הנשים שעוברות את גיל ה-40 סובלות מתופעה של בריחת שתן במאמץ, ורובן נרתעות מלחשוף את העובדה הזו בכלל מבוכה, בושה, או הנחה שגויה שאין מה לעשות בנדון. אלא שדווקא יש טיפול שניתן לעבור על מנת לטפל בבעיה, וכך למגר את התופעה ולהחזיר את איכות החיים.

מהי בריחת שתן
בגופנו קיימת שלפוחית שתפקידה לאחסן את השתן ולאפשר לנו להטיל אותו באופן יזום. בדרך כלל השלפוחית מתרוקנת רק כאשר אנו פוקדים עליה לעשות כן, אולם לעיתים המערכת נפגעת מסיבה כלשהי. כך למשל אם אירעה פגיעה או חל נזק כלשהו במנגנון שסוגר את השופכה, התוצאה עשויה להיות בריחת שתן. סיבות נוספות שעשויות להחליש את מערכת השתן הן הריונות, לידה וגינלית, השמנת יתר, גיל, עישון, שיעול כרוני וגורמים גנטיים.

בריחת שתן במאמץ הינה הצורה הנפוצה ביותר של בריחת שתן אצל נשים, ועל אף שלעיתים נדמה שמדובר בתופעה של הגיל השלישי בלבד, למעשה בריחת שתן במאמץ נפוצה בעיקר אצל נשים צעירות או נשים בגיל הביניים. נשים אלה, כאשר מבצעות פעולה מאומצת כלשהי, כגון ריצה, קפיצה, ריקוד, פעילות ספורטיבית, ובמקרים קיצוניים אפילו במקרים של עיטוש, שיעול או צחוק חזק – נוטות לסבול מתסמיני דליפת שתן. זה לא חייב להיות מתן שתן מלא, אבל על מנת לסבול ממבוכה ותסכול מספיק גם כמה טיפות שתן בלבד.

החדשות הטובות: יש מה לעשות!
עד היום נהוג היה לבצע ניתוח על מנת לתקן את הבעיה באופן כירורגי. גם אם פשוט למדי, עדיין היה זה הליך פולשני שהרתיע נשים רבות, אולם כיום קיימת שיטה חדשנית העושה שימוש בטכנולוגיית לייזר לטיפול בתופעה של בריחת שתן במאמץ, והיא מכונה פוטונה: במקום חתכים, כאב ומשך החלמה ארוך כפי שהיו באפשרות הכירורגית, הטיפול בלייזר מאפשר טיפול מהיר, נטול כאבים עם משך החלמה אפסי.

במהלך הטיפול בלייזר מכוונת קרן לייזר לרקמות שבאיזור מערכת השתן. הלייזר מחמם את האיזור בעדינות, ובזכות החום הזה מעודד את ייצורו ברקמות של חומר בשם קולגן, אשר מסייע לחיזוק הריריות, תומך בצינור השופכה ובשלפוחית השתן. כך, לאחר שניים או שלושה טיפולים, ניתן למנוע את בריחת השתן.

כדאי גם לדעת שלצד המטרה העיקרית של טיפול בבריחת שתן, הטיפול באמצעות לייזר מעניק יתרונות עקיפים – ביניהם מניעת צניחת רחם והצרת הנרתיק. בכך ניתן למעשה ללכוד מספר ציפורים באבן אחת, לשפר את איכות החיים ולהעלות את הביטחון העצמי.

לקוחות ממליצים

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב