טיפול בהזעת יתר

הזעת יתר זה לא נעים! את יכולה להיפתר מזה כבר היום

ללא כאבים

לייזר הכי מתקדם בתחום Fotona-אסתטיקה

ללא תקופת החלמה

לייעוץ ראשוני

בכל העולם, ובמיוחד במדינת ישראל הלוהטת, כולנו מזיעים. מדובר בתופעה טבעית, משום שלזיעה יש בעצם מספר תפקידים ביולוגיים שונים; הידוע שבהם הוא צינון וקירור הגוף, משום שכאשר הגוף חם (למשל כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית או פשוט עומדים ברחוב באמצע אוגוסט) התנדפות הזיעה מן הגוף מבצעת תהליך צינון. תפקידים נוספים של הזיעה הם להפריש פסולת מחוץ לגוף, ובתקופות קדומות מאוד היה לה גם תפקיד בהפצת ריח על מנת למשוך בני זוג.

במילים אחרות, זיעה כשלעצמה היא דבר טוב יחסית, אולם לעיתים אנו סובלים מהזעת יתר – וזה כבר מצב מאוד לא נעים. הזעת יתר בדרך כלל נגרמת בגלל בלוטות זיעה מוגדלות, והתוצאה היא שההזעה עולה יותר מדי על דרישות הגוף. במקרים כאלה אנו חווים חוסר נוחות, מבוכה ולחץ, עד כדי פגיעה ממשית באיכות החיים בהיבטי קריירה, פנאי, מערכות יחסים וכדומה. באופן פרדוקסלי, הזעת יתר אף גורמת לאנשים הסובלים ממנה לחוש בושה ותסכול המונעים מהם לחפש פתרון לבעיה – כאשר למעשה מדובר בפתרון פשוט מאוד.

טיפול בהזעת יתר באמצעות לייזר

הטכנולוגיה של ימינו הביאה לכך שהזעת יתר ניתנת לטיפול יעיל באמצעות לייזר בשם פוטונה. טיפול זה מביא לשיפור של 90 אחוזים(!) עבור מי שסובלים מהזעת יתר, ובדרך כלל מדובר בטיפול חד פעמי שתוצאותיו מורגשות לאורך זמן רב.

הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית, שלאחריה מתבצע חתך קטן בבית השחי ודרכו מוחדר סיב אופטי דקיק המקרין סביבו קרני לייזר. סיב זה מועבר ברציפות ובעדינות לאורכן של בלוטות הזיעה, ולמעשה הורס את המרכיבים המשמשים את הגוף בייצור זיעה באופן שאינו ניתן לחידוש, כך שאפקטיביות הטיפול נותרת כשהייתה גם שנים רבות לאחר הטיפול עצמו (בניגוד לטיפולים אחרים, כגון בוטוקס, שאותם יש לחדש מדי מספר חודשים על מנת להתמודד עם הבעיה החוזרת שוב ושוב). לאחר מכן הסיב מוצא מן הגוף, המקום נתפר ונחבש. במקרים מסוימים יש לבצע את התהליך בשני חלקים בהפרש של כחודש עד שלושה חודשים, אולם כאמור בסך הכל מדובר בטיפול יחיד לכל החיים.

יתרונות טיפול הלייזר כנגד הזעת יתר הם העובדה שהוא מבוצע בהרדמה מקומית ולא כללית, בטיפול קצר יחסית של כשעה בלבד. הלייזר מונע דימומים, חבורות, נפיחות או שטפי דם, והוא יעיל בקרב אחוזים גבוהים במיוחד של מטופלים. בנוסף, טיפול בלייזר אינו מחייב תקופת החלמה ארוכה, כך שלמעשה כמעט מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה.

לקוחות ממליצים

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב