הסרת איפור קבוע באמצעות לייזר

הסרת איפור קבוע באמצעות לייזר

לפגישת ייעוץ

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים בוחרות לעבור תהליך של איפור קבוע, שלמעשה דומה במהותו לקעקוע. מלבד החיסכון העצום בזמן שמאפשר לאותן נשים לוותר על האיפור מול המראה בכל פעם מחדש, איפור קבוע גם מאפשר להן לטשטש צלקות או פגמי פיגמנטציה, להבליט את תווי הפנים ולהעניק לגבות מראה מושלם.

אלא שבמקביל לעליית קרנו של תהליך האיפור הקבוע, יש גם מי שמבקשות לעבור את התהליך ההפוך. כך לדוגמה כאשר האישה איננה מרוצה מתוצאות הטיפול (אם הוא בוצע באופן לא מקצועי ועל כן לא מחמיא לה), כאשר האיפור יוצר תופעות לוואי לא רצויות, או לאחר מספר שנים בהן הפיגמנט שמתחת לעור משנה במקצת את צבעו והאיפור הקבוע כבר אינו ממלא את התפקיד המקורי של הוספת חן ואסתטיקה לעור הפנים. לכל אלה יש להוסיף גם נשים שלאחר שביצעו איפור קבוע החלו בתהליך של התקרבות לדת, ומשום שהדת היהודית מסתייגת מאיפור הן מבקשות לחזור בהן ולהסיר אותו.

היום זה יותר פשוט מאי פעם
עד לא מזמן מי שרצתה להסיר את האיפור הקבוע נאלצה לעבור טיפולים בשיטות שהיום נראות פרימיטיביות, ביניהן המסה על ידי זריקות, פילינג עמוק או הסוואה של האיפור הקבוע באמצעות שכבת צבע נוספת כמעין מייק אפ. השיטות ההן, שקיימות גם היום אולם הולכות ונעלמות מן העולם, הצריכו סדרה ארוכה של טיפולים והיו כרוכים בלא מעט כאב, אשר הרתיע נשים רבות וגרם להן להעדיף לחיות עם איפור קבוע שאינן אוהבות.

איך עובדת הסרת איפור קבוע באמצעות לייזר
השיטה להסרת איפור קבוע דומה מאוד לשיטת הסרת קעקועים באמצעות לייזר. היא כוללת מכשור מתקדם וכרוכה בכאב מינימלי בלבד (הרבה פחות מאשר בשיטות אחרות של הסרת איפור קבוע).

במסגרת התהליך מוחדרת קרן לייזר ממוקדת ועוצמתית דרך שכבת העור החיצונית עד לשכבה בה נמצא הפיגמנט הצבעוני של האיפור הקבוע, בדרך כלל באיזורי השפתיים, העיניים והגבות. אז, האנרגיה הגבוהה האצורה בקרן הלייזר מפוררת את הצבע לחלקיקים קטנטנים והם מסולקים על ידי הגוף באופן טבעי דרך מערכת הלימפה.
השימוש במכשור הלייזר המתקדם נעשה באופן מדויק ביותר המוביל לשביעות רצון מקסימלית מן התוצאות הסופיות. כמו כן בניגוד להסרת קעקועים אשר עשויה להצריך מספר רב של טיפולים, הסרת איפור קבוע באמצעות לייזר דורשת שניים-שלושה טיפולים בממוצע בלבד. הכאב היחיד הכרוך בתהליך עשוי להיות תחושת צריבה קלה, ולאחריו עשויה להופיע נפיחות קלה באיזור המטופל, אולם עדיין מדובר בתופעות הרבה יותר קלות מאשר בתהליכים אחרים של הסרת איפור קבוע.

חשוב לציין כי בגלל העובדה שטיפולי הסרת איפור קבוע מתבצעים באיזור הפנים ובפרט באיזור העיניים, קיימת חשיבות רבה לבחירה של מטפל מקצועי, מיומן ומנוסה. בחירה באיש מקצוע נכון תעלה אף יותר את הסבירות לשביעות רצון מן התהליך.

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב