תודה על פניה לקליניקה ד"ר לייזר

עולם הטיפוח וטיפולי הפנים, מציע שלל אפשרויות המבוססות על ההתקדמות הטכנולוגית. בחירה במרפאת לייזר הינה החלטה חשובה שיש לשקול לפני ביצוע טיפול אסתטי, בדגש על ביצוע טיפול פנים. חשוב לבחור במרפאה מקצועית וסטרילית, על מנת שטיפול הפנים יביא למקסימום תוצאות ללא חשש לצלקות או פגיעה בעור.

 במרפאת ד”ר לייזר ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות אסתטיקה מתקדמות והיעילות ביותר, הקיימות כיום בשוק.

טיפולי האסתטיקה במרפאת ד”ר לייזר:

טיפולי פנים בלייזר במכשירי Fotona 3/4D  –  מבין כל יכולותיו של טיפולי לייזר ניתן גם למצוא את טיפולי הלייזר לעור הפנים המסייעים בהצערת עור הפנים, בהעלמת צלקות וכתמים. באמצעות המכשירים המתקדמים ביותר בשוק ה- Fotona 3/4D   הפרוצדורה משפרת את מרקם העור, ממצקת את העור ומקטינה את זמן ההחלמה. היתרון המהותי בטיפול פנים בלייזר מתבטא בכך שאינו טיפול כירורגי פולשני.

טיפולי באקנה ופוסט אקנה לניקוי וחידוש העור בלייזר- טיפול בקרן לייזר שמטרתה להעלים פצעי אקנה. קרן הלייזר הינה מדויקת ומטפלת רק באזור הפצע בלבד מבלי לפגוע בעור שמסביב. קרן הלייזר יודעת לחדור אל תוך בלוטת החלב (האשמה בהופעת הפצע) ולשנות את מבנה הרקמה, דבר המונע היווצרות מחודשת של פצעים מוגלתיים. חשוב לציין כי טיפול מסוג זה אינו גורם לכאבים ואינו מסכן את עור הפנים.

טיפולי אולטראסאונד LDM שיטת טיפול המבוססת על גלי קול ומהווה אלטרנטיבה לניתוח/ הזרקת בוטוקס/ מיצוק עור. מדובר בשיטה חדשנית להרמת פנים עם מינימום תופעות לוואי וחזרה מהירה לשגרה.

הזרקת חוטים נמסים – מתאים מאוד למעוניינים למתוח אזורים בפנים כגון קו הלסת, הלחיים, הגבות, מצח וצוואר. מדובר בשיטה חדשנית וייחודית המעצבת מחדש את מראה הפנים. החוטים נמסים בעור ולאחר כשבועיים מתחילות להיווצר רקמות עור חדשות  –תוצאות הטיפול נשארות עד ל- 3 שנים.

מילוי קמטים והזרקת בוטוקס- הדרך הנפוצה והפופולרית בקרב נשים וגברים להעלמת קמטים. באמצעות הזרקת החומר הפעיל הקיים בבוטקס (הבוטוליניום), ניתן להעלים קמטי הבעה הנמצאים בגבות, קמטי המצח צידי העיניים (מופיעים בזמן צחוק) וסביב הפה.

טיפולי מזותרפיה – טיפול קוסמטי המטפל בקמטי פנים וצוואר, אקנה, צלוליטיס ועוד. הטיפול כולל החדרת חומרי הזנה במזו-רולר וג’ט פיל (מזותרפיה ללא מחטים) שמטרתו לשפר ולנקות העור, כאשר אופי הביצוע לא פולשני וזמן ההתאוששות מינימלי.

טשטוש והבהרת פיגמנטציה– בעזרת מכשיר הלייזר המתקדם של Fotona ניתן להעלים כתמי שמש המופיעים על הפנים לאורך השנים או בשל שינויים הורמונליים.  מכשיר ה- Fotona  מוציא קרן המפוררת את שכבת הכתם תוך שימוש ב-4 אורכי גל שונים שמייעלים את הטיפול עבור כל גוון וסוג עור.

לפרטים נוספים אודות הטיפולים הקיימים בקליניקה,

התקשרו עוד היום ותיהנו מייעוץ ראשוני בחינם 1700-70-70-30