טיפול פנים בגלי רדיו

טיפול אסתטי בגלי רדיו

לפגישת ייעוץ

טיפול אסתטי בגלי רדיו שיעזור לכם להילחם בהזדקנות העור. ישנם מגוון רחב של טיפול פנים פה אם אתם נשים או גברים שחצו את גיל ה-35, וסובלים ממראה עור רפוי,
ממרקם עור שאינו חלק ואחיד או מראה אפור וחסר חיוניות – הכירו את הטיפול החדשני בגלי רדיו, הדבר החם בטיפולים האסתטטיים

רגע, מה זה בכלל טיפול פנים בגלי רדיו?

מטרתו של טיפול הפנים בגלי רדיו RF הוא למצק את עור הפנים, להחזיר את החיוניות שבו , לטפל ולהעלים קמטים. מדובר בשיטה חדשנית שהטיפול באמצעותה נעשה על ידי שימוש בזרם חשמלי מתחלף בתדירות גבוהה בצורה כזו שלא פוגעת במעטפת העור ועם זאת מחזר את כל השכבות העמוקות.

איך עובד טיפול פנים בגלי רדיו?

טיפול הפנים בגלי רדיו יוצר אפקט של “חימום רקמות” עמוק ומעודד את הגוף לייצר קולגן, החלבון בגוף האחראי על המרצת העור והתחדשות עור הפני. גלי הרדיו מתפזרים בצורה אחידה על העור, גורמים להמרצת מחזור הדם ולהתחדשות העור באופן טבעי ע”י הגוף.

באמצעות גלי רדיו ניתן להילחם בנזקי הזמן והסביבה טיפול פנים בשיטה החדשנית מהאט את התהליך ההזדקנות הטבעי ויוצר סיבי אלסטין וקולגן המסייעים בהעלמת קמטים, קמטוטים, קמטי הבעה ועוד. השיטה נפוצה היום בהעלמת קמטים הינה באמצעות טיפול פנים בלייזר ועם זאת השיטה אינה מתאימה לכולם. לבעלי עור ככה ההמלצה הינה טיפול בגלי רדיו שכן טיפול בלייזר לעיתים לא יהיה אפקטיבי באוכלוסיה כההת עור.

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב