הצרת הנרתיק

הצרת נרתיק בלייזר Fotona

לפגישת ייעוץ

נשים רבות יודעות שעם הגיל, ככל שגופן מתבגר ומזדקן, ובמיוחד אחרי הריונות ולידות, מתרחשת תופעה של היחלשות רקמות רצפת האגן, מה שפוגם בהנאתן מיחסי מין ולעיתים קרובות פוגעת בביטחון העצמי. לעיתים רפיון השרירים אף משפיע על איברים סמוכים וכך גוברים הסיכונים לבריחת שתן או צניחת רחם. גורמים נוספים שעלולים לתרום להתרחשות התופעה הם בעיות הורמונליות, שנים רבות של עישון ושינויים במשקל.

עד לפני שנים ספורות ניתן היה לטפל בתופעה הזו באמצעות הליך גניקולוגי קוסמטי פשוט בהרדמה מקומית, אולם התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת כיום ביצוע של טיפול הצרת נרתיק באמצעות לייזר המכונה פוטונה: הרקמות שתומכות ברצפת האגן מחוזקות ומהודקות, עודפי העור המיותרים מסולקים, קוטר הנרתיק מוצר ואם קיימות צניחות נוספות אזי הן מתוקנות גם כן.

תוצאת הטיפול: שיפור ניכר בתחושת הביטחון העצמי והנאה מחודשת מיחסי מין עבור שני בני הזוג – וכל זה ללא התערבות של כירורג, ללא ניתוח, עם כאב מינימלי ומשך החלמה קצר ביותר.

למי מתאים טיפול הצרת נרתיק בלייזר?

הטיפול מתאים במיוחד לנשים לאחר לידה, משום שבעת יציאת העובר לאוויר העולם הנרתיק מתרחב באופן משמעותי ולעיתים קרובות לא חוזר למבנה שהיה לו בטרם הלידה. הסיכון לכך עולה באופן משמעותי לאחר שתיים או שלוש לידות וכמובן יותר מכך, ולכן טיפול הצרת נרתיק מתאימים בעיקר לנשים לאחר לידה.

גם נשים שלא חוו לידה נרתיקית (למשל, מי שילדו בניתוח קיסרי) עשויות לסבול מהתרחבות הנרתיק, כאשר הסיבה הנפוצה ביותר היא הגיל: השנים חולפות, גוף האישה מתבגר, כמות הקולגן יורדת, רקמות הנרתיק נחלשות והוא הופך רחב ורפוי.
הצרה של הנרתיק עשויה גם לסייע לנשים הסובלות מדליפת שתן לא רצונית בעת מאמץ של הגוף, כגון בזמן התעטשות, שיעור או צחוק), משום שהצרת הנרתיק משפרת בעקיפין גם את התמיכה בשלפוחית השתן.

יתרונות טיפול הצרת נרתיק בלייזר

טיפול הצרת הנרתיק בלייזר, שמחליף כאמור את הטיפול הגניקולוגי שהיה נפוץ עד לאחרונה, הינו אחת השיטות הבטוחות ביותר שקיימות בתחום האסתטי בכלל ובהצרת נרתיק בפרט. זאת במיוחד כאשר מדובר בטיפול בלייזר בעזרת מכשיר פוטונה. לא רק שאחוזי ההצלחה גבוהים במיוחד, גם תקופת ההחלמה קצרה למדי בזכות העובדה שהתהליך איננו פולשני.

כל התהליך נמשך בין 20 דקות לשעה, ולעיתים יש צורך בשניים או שלושה מפגשים על מנת לחזק את התוצאות. במסגרת הטיפול משוגרות קרני לייזר מיקרוסקופיות אל הנרתיק באופן מבוקר ומתוכנן היטב, מזרזות ייצור קולגן בגוף ומעודדות היווצרות רקמות חדשות, רעננות וחזקות שמצרות את הנרתיק ומוסיפות לו לחות טבעית.

תוצאות הטיפול מחזיקות מעמד מספר חודשים, אולם לאחר מכן ההשפעה פגה משום שהתהליכים הטבעיים שגרמו לנרתיק להתרחב מלכתחילה אינם פוסקים. אם המטופלת חשה שההשפעה פגה, שהיא שוב לא נהנית מיחסי המין (וכמובן אם בפרק הזמן שלאחר הטיפול היא ילדה והנרתיק לא שב למצבו המקורי), אין מניעה לבצע את הטיפול פעם נוספת.

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב