נשים רבות מעוניינות להיראות צעירות מכפי גילם לכן הן נעזרות בטיפולים שונים. כדי להישאר ולהיראות צעירות הן מבצעות מתיחות פנים הזרקות של חומרים שונים לפנים כדי למתוח ולמלא את קמטי הפנים שמעידים על גילם האמיתי, מבצעות ניתוחי פנים מדגישים תווי פנים ניתוחי אסתטיקה נפוצים הם ניתוחים פלסטיים להגדלה או הקטנת חזה, עיצוב האף, שאיבת שומן, הגדלה או הקטנת ישבן ועוד.

כל סגי טיפולי הבריאות והיופי 

הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי הם טיפולים ייחודיים שאינם כירורגיים ואין להם תופעות לוואי. כך גם הזרקת בוטוקס המכילה חומר שמחליש או משתק שרירים במינונים קטנים, תרופה זו יכולה להפחית קמטים בעור וכן לעזור במצבים רפואיים מסוימים. בוטוקס הוא חלבון העשוי מרעלן בוטולינום אשר החיידק קלוסטרידיום בוטולינום מייצר אותו. 

מי שהוכשרה רפואית לבצע טיפולי אסתטיקה ובריאות אלה, מבצעת את ההזרקות על פי כמות החומר הנדרש והמתאים לכל מיקום בפנים. האפקטיות של הטיפול נמשכת כמה חודשים לכן צריך לבצע אותו תהליך שוב כדי לשמר את הפנים בלי קמטים. יש המזריקים בוטוקס בין הגבות לטשטש קמטי הבעה במקום זה. 

הזרקות שונות בפנים 

הזרקת חומצות היאלורוניות, הזרקת שומן עצמי או טיפולי פילינג עמוק, הם טיפולים נוספים שבאמצעותם ניתן להעלים קמטים באזורים שונים בפנים. חומרי מילוי להעלמת קמטים ללא בוטוקס מכילים חומצה היאלורונית שבבסיסם הם טבעיים עם חלבון סינטטי והם נחשבים לטיפול הבטוח ביותר. 

מי שבחרה לבצע הזרקת שומן עצמי, התהליך הוא בהרדמה מקומית עם חומר מאלחש לפני הטיפול. טיפולים אלה נמשכים בערך חצי שעה ומצריכה סידרה נוספת של טיפולים היות שיש תופעה של התפזרות החומר והתוצאה אינה שלמה. 

יש גם אפשרות לטפל בצלוליט בישבן שזו הצטברות תאי שומן מתחת העור הנראים כמראה. טיפול בכך הוא ללא השלכות רפואיות אך עבור נשים רבות זהו נושא מהותי ובעל חשיבות רבה.

הסרת שיער בלייזר 

אחד הטיפולים הנדרשים ביותר בקליניקה לקוסמטיקה, היא טיפולי הסרת שיער בלייזר. מדובר במכשור חדשני הפועל בטכנולוגיה ייחודית על פי הקו הרצוי והעוצמה של הלייזר. באמצעות המכשור המתקדם יש אפשרות להסיר שיער ברגליים, בידיים, קו הביקיני, בית השחי ובמקומות רבים נוספים על פי רצונם של הלקוחות. 

המטופלות נהנות מאד מהעובדה שהן ללא שיער מיותר ולכן אין צורך בהיערכות מיוחדת לפני הנסיעה לים או לבריכה וכך הן מוכנות תמיד.