כולן מדברות על מזותרפיה ולא קשה לנחש מדוע – זה פשוט פועל!

אמנם העקרונות המדעיים מאחורי המזותרפיה מוכרים כבר מעל למאה שנה, טיפולים אלה למניעת ההשפעות האסתטיות של הזדקנות הגוף זוכים לתחייה מחודשת, עם שילוב פיתוחים טכנולוגיים חדשים ותרכובות טיפוליות שלא היו קיימות בעבר, כגון החומצה ההיאלורונית.
למגוון טיפולי המזותרפיה מאפיין בסיסי משותף והוא החדרת חומרים לעומק העור ולרקמות, לשם העשרתם בלחות, חומרי הזנה, ויטמינים ומינרלים חיוניים ועוד.

פעולות אלה מתבצעות בצורה לא פולשנית, בין אם בעזרת מחטים זעירות או בטיפולים ללא מחט כלל, אשר יוצרים עשרות תעלות מיקרוסקופיות במרווחים של מספר מילימטרים זו מזו, דרכן מוחדרים החומרים.

חומרים אלה, יחד עם התיעול שיוצר פציעה מבוקרת של הרקמות לעומקן, מעודדים התחדשות של העור, ייצור טבעי של קולגן ורקמות חיבור, הגברת זרימת דם לאזור ומזרזים החלמה – כך שהעור החדש צומח חלק, מוצק, נקי ורענן.

מה ניתן לצפות מטיפולי מזותרפיה?

טיפולי המזותרפיה הוכחו ביעילותם לשיפור אלסטיות ונפח העור, ניקויו, סיוע לטשטוש סימני מתיחה וצלקות ממגון סוגים, לרבות פוסט אקנה, ואף כטיפול למניעת נשירה ועידוד צמיחת שיער.

טיפולי מזותרפיה בקליניקת יוליה לטובה

אנו מציעות שלל טיפולי מזותרפיה לנשים ולגברים, פעמים רבות בשילוב טיפול פנים וספא או טיפולים משלימים.
בין הטיפולים הפופולאריים שלנו כלולים טיפולי מזו-רולר, המכשיר המהפכני מבית מעבדות היקארי. מכשיר זו מורכב מגלגלת, עליה מצטופפות עשרות מחטים זעירות באורך של בין 0.3-3.0 מ”מ, שבהפעלתו עוברות על האזור המטופל ומסייעות בהחדרת חומרים פעילים לעומק העור. פעולת הדיקור מעוררת את העור לייצור טבעי של קולגן ואלסטין ובהחדרת חומרים נוספים, כחומצה היאלורונית וחומרי הזנה, מביאים לתוצאות מרשימות אף יותר.

טיפול נפוץ נוסף הוא הג’ט פיל (Jet Peel), למעשה מזותרפיה ללא מחטים, אשר מחדירה לעור חמצן וחומרים פעילים ללא חירור העור. טיפול זה משולב פעמים רבות עם טיפול פנים מקיף, הכולל ניקוי פנים עם סבון פילינג, הכנה וחימום האזור עם אולטרסאונד וסיום עם מסכה בהתאמה אישית.

טיפולים לא פולשניים, ללא כאבים, לתוצאות מהירות ומרשימות

אם ברצונך למצוא טיפול מהיר שעוזר להאט את קצב ההזדקנות של עורך, שיכול להוריד שנים מהפנים ביעילות ובמהירות וללא ניתוח – טיפולי מזותרפיה בקליניקת יוליה לטובה הם הפתרון המושלם בשבילך.

צרי איתנו קשר עוד היום בטלפון 1700-70-70-30 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרי לנו במה את רוצה לטפל ונשמח להתאים לך את הטיפול האופטימלי.