אחד האזורים המושפעים והרגישים ביותר לפגעי הזמן הוא האזור שמסביב לעיניים. הסיבות לכך מגוונות – ריבוי של דיאטות, גורמים תורשתיים, גוון עור, או פשוט השפעות כוח המשיכה ככל שמתקדמים בגיל.

העור מתחת לעיניים הוא משמעותית פחות שומני מבאזורים אחרים בפנים, תחתיו נמצאים כלי דם רבים – בגוון שנע בין כחול, לסגול ולאדום – שמבעד לעור הדקיק והשקוף גם ככה, נראים כהים ואפורים-שחורים. בנוסף לכך, החל משנות השלושים לחיים הופך השקע שמתחת לעיניים לעמוק ולמוצלל אף יותר, מה שמחמיר את הבעיה.

התופעה מביאה לעיגולים שחורים מתחת לעיניים, שקעים, מראה עייף, מבוגר ואפילו חולה.

הפתרון: מילוי השקעים בחומצה היאלורונית באיכות מעולה

החומצה ההיאלורונית היא חומר פלא של ממש; היא מיוצרת בגופנו באופן טבעי ונספגת במערכת כבר מרגע ההזרקה. היא מוזרקת בקלות ועדינה דיה כדי למלא אזורים רגישים כסביב העיניים, העפעפיים, השפתיים ועוד. והדבר החשוב ביותר, הזרקת חומצה היאלורונית מסייעת לשיקום ולזירוז תהליכי הייצור של קולגן ואלסטין, כך שהאפקט אינו נובע רק מנפח המילוי עצמו, אלא גם מתהליכים טבעיים של התחדשות הרקמות וריענונן.

התהליך הוא קצר מאוד והתוצאה מיידית – החומר מוזרק לאזור המטופל בעזרת קנולה (מחט עגולה), לצמצום מקסימלי של הטראומה ולמניעת תופעות לוואי, האזור מתמלא והופך פחות שקוף, מרים בנוסף גם את אזור עצמות הלחיים ומוביל למתיחה משנית שגם מטשטשת את החריצים בשני צדי הפה.

אצלנו בקליניקה אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר והטיפול מתבצע במקצועיות על ידי רופא מוסמך.

רוצה להשיל מעלייך את המראה העייף באופן מיידי וללא צורך בזמן החלמה? בואי לבקר אותנו בקליניקה היפהפיה שלנו ברח’ הירדן 16 בראשל”צ, או חייגי אלינו ל-1700-70-70-30 לקביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות. נשמח לראותך, יוליה וצוות המרפאה.