את מתעמלת באופן קבוע, אוכלת כמו שצריך – כמעט כל הזמן – מקפידה על אורח חיים בריא ופעיל ועדיין לא מצליחה להיפטר מכמה הסנטימטרים האחרונים מההיקף… טכנולוגיה חדשנית בתחום האסתטיקה הרפואית מציעה מענה בדיוק למצבים הללו, עם שלל פתרונות אפקטיביים לחיטוב הגוף וצמצום היקפים באופן בלתי-פולשני.

המסת צלוליט, הצרת היקפים וחיטוב הגוף – ללא ניתוח

הסיבות לבחירה בטיפולי חיטוב והצרת היקפים באמצעים טכנולוגיים רבות והן נעות בין הרצון להיפטר מעודפי שומן באופן נקודתי, לחטב ולמצק את הגוף לאחר לידה או ירידה במשקל, או לשם קבלת תמריץ בתחילת דיאטה.

בקליניקות דוקטור לייזר בבעלות יוליה לטובה, אנו מטפלים ביעילות במגוון תופעות באמצעות שילוב טכנולוגיות מתקדמות לצמצום היקפים והמסת מצבורי שומן בכל הגוף – הזרועות, הרגליים בדגש על הירכיים, הישבן, הבטן והמותן, הצוואר (פימה/סנטר-כפול) ועוד.

כל הטיפולים שאנו מציעים במרפאתנו מתבססים על טכנולוגיות מתקדמות שאינן-פולשניות, המציעות תוצאות מרשימות בזמן קצר – צמצום של 4-9 ס”מ בממוצע לאחר סדרת טיפולים טיפוסית – ללא כאב וללא זמן בית.

טיפולי פיסול הגוף בלעדיים בדוקטור לייזר

ייחודיות הטיפול בקליניקה שלי היא שיטות הטיפול הייחודיות שפיתחתי בעצמי, בלי להסתמך על “מה שכולם עושים”. לאחר שפיתחתי בעצמי פרוטוקול יעיל יותר מכל מה שהיה בשוק להעלמת צלוליט והצרת היקפים, קיבלתי הצעות והתחלנו שת״פ עם חברות מובילות בעולם.

הבנתי שבאמצעות ניסיוני המקצועי והיכולת שלי לחשוב באופן יצירתי “מחוץ לקופסה”, תוך שמירה על כל כללי הבטיחות, אוכל לספק ללקוחותיי תוצאות ייחודיות שאין להשיג בשום מכון אחר.

בנוסף לטיפולי TightSculpting החדשניים אתן מוזמנות להינות משלל פתרונות ושילובן בהתאמה אינדיבידואלית שכבר עזרו לאלפי הפציינטים שלנו.

בואי לעבור טיפולי הצרת היקפים ללא ניתוח במכשור המתקדם ביותר בעולם:

VelaSmooth  טיפול מתקדם לחיטוב הגוף וסילוק הצלוליט, המשלב שלושה אלמנטים משלימים בטכנולוגיית ELOS – קרן אינפרא-אדום (IPL), גלי רדיו דו-קוטביים (RF) יחד עם ואקום. הפעולה עצמה מחממת את רקמת השומן ברמה התאית, את סיבי הקולגן בעור ואת השכבה התומכת, מזרזת את פירוק שכבת השומן ובמקביל ממצקת את העור ומותירה אותו חלק ואחיד.

i-Lipo  המסת שומן בלייזר המהווה חלופה יעילה ובלתי פולשנית לשאיבת שומן. טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת טיפול ממוקד במצבורי שומן בכל הגוף, על ידי כך שהיא רותמת אנרגיית לייזר המעודדת פירוק טבעי של שכבת השומן בדרגת התא!

StarVac  עיסוי עמוק, יניקה וניקוז: שילוב הטכניקות המושלם להיפטרות מעודפים ומצלוליט, תוך ניקוז טבעי של מע’ הלימפה – טיפול נעים, מהיר ובריא מאוד גם לשיפור יכולת ההתחדשות וההחלמה של רקמות גופך.

חליפה לימפטית Slide Styler  חליפת עיסוי למיצוק והצרת היקפים, המעודדת את פעולת מערכת הלימפה, משפרת סירקולציה ומעולה לטיפול בבצקות ונפיחות.

טיפולי רטט – בעלי השפעה חיובית על זרימת הדם, על זירוז ניקוי רעלים, מערכת הלימפה ועל פירוק צלוליט.

אלקטרודות למיצוק שריר – המשחררות מיקרו זרמים חשמליים בקוטביות חיובית ושלילית, וכתוצאה מגירוי חשמלי זה מסייעים למיצוק העור, הפעלת השרירים ללא מאמץ והמרצת מחזור הדם.

לרוב תוצאה ניכרת כבר לאחר הטיפול הראשון, אך לשם קבלת תוצאה מיטבית, בהתאם לסוג הטיפול ולמאפייני גופה של המטופלת, נקבעת סדרת טיפולים – כאשר בדרך כלל מדובר ב-4-8 מפגשים.

נזקי גוף ותביעת ביטוח בגין פגיעה כתוצאה מטיפול – חשוב לדעת

במקרים רבים, במסגרת טיפול לא מקצועי, על ידי מכשור טכנולוגי לא מתקדם נגרם למספר נשים נזק, במצבים אלו אף ניתן להתייעץ עם עו”ד ביטוח על מנת לברר על תביעת פיצויים.

מוכנה לטיפול הפלא המהפכני שלך? מתכננת דיאטה והיית רוצה לתת לגוף דחיפת חיטוב מעודדת?

לתיאום פגישת ייעוץ והתאמת הטיפול המושלם עבורך, חייגי 1-700-70-70-30 או צרי איתנו קשר דרך האתר.