הסרת שיער לצמיתות

זה הזמן לשבור את המיתוס, לא חייבים לעבור טיפולי יופי כואבים כדי להישאר מטופחות ויפות. יש לא מעט טיפולים אסתטיים, מהירים וללא כאבים, שמבטיחים עור צעיר ובריא ומראה אסתטי ויפה. בחרנו ארבעה טיפולים אסתטיים מהירים ללא כאבים שכדאי להכיר, כי אנחנו הרי הכי יפות כשנוח ונעים לנו.

עיבוי שפתיים

שפתיים יפות שמזמינות נשיקה או חיוך גדול תמיד גוררות מחמאות, במיוחד אם הן מטופחות ומשוכות באודם מלא בשיק. כדי לעבות את השפתיים לא צריך לעבור טיפולים כואבים. היום באמצעות הזרקות עדינות מאד של חומצה היאלרונית, בתהליך שאינו כואב, אפשר לקבל את התוצאה הרצויה ולהנות משפתיים אסתטיים ובשרניות.

זהו טיפול קל, ללא ניתוח או חתכים, שנעשה באמצעות הזרקה במחט עדינה ודקיקה של החומר הפעיל. התהליך לוקח ממש כמה שניות, לא כואב ולא משאיר צלקות או תחושות לא נעימות.

מילוי קמטים

גם טיפול של מילוי קמטים נעשה באמצעות הזרקות במחט דקיקה ועדינה. התהליך לא כואב וכולל הזרקות של חומרים פעילים לתוך אזור הקמט. החומרים ממלאים את האזור ויוצרים מראה חלק ואסתטי של הפנים, ללא קמטים.

את השינוי אפשר לראות כמעט באופן מידי ואין צורך בניתוחים כואבים והתאוששות ארוכה כדי להנות מהמראה הצעיר והאסתטי שרצינו.

מתיחת פנים

מתיחת פנים ללא ניתוח היא שיטה מתקדמת שחוסכת מאיתנו את הצורך לשכב תחת סכין המנתחים כדי להנות ממראה אסתטי וצעיר של עור הפנים. ההתאוששות שיכולה להיות ארוכה,  הצלקות והנפיחות, כל אלו מפנים את מקומם לטכנולוגיות חדישות שעוזרות לנו להציע טיפול בלי כאבים וסיכונים מיוחדים.

מתיחת פנים טבעית נעשית בטכנולוגיות שונות, אחת מהן היא טכנולוגיית המיקרו קארנט שעושה שימוש במכשור מתקדם, שמבוסס על פולסים חשמליים בשילוב עם חומרים פעילים. הפולסים האלו עוזרים לזרז את התגובות הטבעיות של תאי העור לתהליך ולמצק את שרירי הפנים והצוואר. זרימת הדם משתפרת ויחד עם החומרים הפעילים נוצר מראה צעיר יותר של הפנים, בלי ניתוח.

הסרת שיער בפנים בשיטת YMAX

פעם היינו צריכות לתלוש את השיער עם פסי השעווה הכואבים או לגלח ולהסתכן בחתכים ופצעים. היום ישנם שפע של טיפולים שמבטיחים לנו פנים, רגליים ובית שחי חלקים ללא כאבים וסיכונים כאלו. אחת השיטות להסרת שיער בפנים בשיטת Ymax

השיטה מתאימה לנשים בעלות שיער פנים בכל דרגה, כולל כאלו הסובלות משיעור בעור הפנים בגלל שחלות פוליציסטיות ובעיות דומות. השיטה מבוססת על קליטת פיגמנט השערה באמצעות אור ולכן מתאימה בעיקר לנשים בעלות שיער חום או שחור ולא לבעלות שיער בהיר.

במסגרת הטיפול נשלחים גלים של קרני אור שפוגעים בשערה עד שהיא נמסה לחלוטין, עד לגובה פני העור. המכשיר מוליך את החום אל תוך זקיק השערה ועד לנימי הדם שמזינים את השערה ועוזרים לה לגדול. כשהזקיק נצרב ומתנתק מנים הדם, נמנעת הצמיחה של השערה.