הסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער לצמיתות בלייזר

לפגישת ייעוץ

נשים רבות בישראל ובעולם נוהגות להסיר שיער משיקולי אסתטיקה, ובשנים האחרונות גם יותר ויותר גברים מצטרפים אליהן ומסירים שיער מאיזורים שונים בגופם. בנוסף לסיבות האסתטיות, להסרת שיער יש יתרונות נוספים: כך למשל במקרים רפואיים של שיעור יתר, או כאשר באיזורים שעירים במיוחד בגופם מתפתחים ריחות גוף שונים במיוחד בעונת הקיץ בה השמש יוקדת והלחות בשמיים.

תכונה מרגיזה של השיער היא שכאשר מסירים, מגלחים או מקצצים אותו, הוא נוטה לצמוח שוב ולעיתים קרובות אף בעוצמה רבה יותר. שיטות שונות להסרת שיער, כגון גילוח, שעווה ושלל מכשירים לשימוש ביתי, לא הצליחו לאורך השנים במתן מענה מספק לאינספור נשים וגברים, ולכן התפתחה בעולם תעשייה של טיפולי אסתטיקה חדשניים שמטרת היא הסרת שיער לצמיתות.

לייזר ולא להתראות
ענף הטיפולים בלייזר הפך בשנים האחרונות למקובל יותר מאי פעם בשלל תחומים שונים, ביניהם הסרת משקפיים, טשטוש צלקות – וכמובן, הסרת שיער בלייזר. גם בתוך ענף הטיפולים בלייזר חלה התקדמות אדירה וכיום הטכנולוגיה מתקדמת במיוחד, כאשר שיטת טיפול בלייזר המכונה פוטונה היא אחת מן המובילות בתחום הסרת שיער לצמיתות, עם תוצאות מוצלחות במיוחד בהשוואה לכל שיטת הסרת שיער אחרת.

שימוש נכון בטכנולוגיית לייזר הפוטונה מאפשרת הסרת שיער לצמיתות מאיזורים שלמים בגוף, דילול של כמות השיער באיזורים אחרים (כלומר, הסרת שיער חלקית) ובאופן כללי הפחתת צמיחת השיער. האיזורים בהם נהוג לטפל הם שונים ומגוונים, ביניהם הידיים והרגליים, מפשעות, גב, חזה ופנים.

למי זה לא מתאים?
כפי שצוין לעיל, קיימות סיבות נוספות רבות להסרת שיער מעבר לשיקולי אסתטיקה, ולכן גם יותר ויותר גברים בוחרים לפנות לטיפולי הסרת שיער ולא רק נשים. באופן כללי טיפולי הסרת שיער לצמיתות בלייזר מיועדים לשני המינים, אולם אינם מתאימים לבעלי שיער בהיר או עור בהיר; קיימים גם טווחי גילאים שמעליהם או מתחתם לא ניתן לבצע את הטיפול (למשל בגילאים צעירים מדי כאשר הגוף טרם השלים את השינויים ההורמונליים של גיל ההתבגרות), וכן נשים בהריון ונשים מניקות חייבות לבחון את התאמתן לטיפולי הסרת השיער בלייזר בטרם יתחילו בהם.

איך זה עובד?
השלב הראשון בתהליך הסרת השיער בלייזר הוא בדיקה על מנת לבחון את התאמת המטופל לטיפול. לשם כך יש להתייעץ עם מומחים להסרת שיער בלייזר תוך לקיחה בחשבון של אופי הטיפול המבוקש (הסרה מלאה או חלקית, בתלות באיזור בגוף וכדומה), ולתכנן מראש את סדרת הטיפולים, מספר הטיפולים ומשכם.

השלב הבא והעיקרי הוא סדרת הטיפולים עצמה, גם כאן בתלות באופי הטיפולים הנדרשים. לדוגמה, באיזורים בהם נדרש טיפול ארוך בשיער רב יחסית, הטיפול עשוי להתחלק לסדרה של תריסר טיפולים שביניהם פרקי זמן של מספר שבועות. בין הטיפולים יש להגן על העור באיזור שעבר טיפול, שכן רצוי שלא לחשוף אותו ישירות לשמש במשך מספר ימים אחרי הטיפול.

טיפולים נוספים

מעוניינת בטיפול?

לייעוץ ראשוני ולקבעית תור התקשרי עכשיו

072-3308587

או השאירי פרטים ומומחים שלנו יחזרו אליך

    :מתעניינת ב